Кафедра методології науки і міжнародної освіти

Кафедра методології науки та міжнародної освіти була створена у 2012 році. Ввійшла до внутрішньої структури Інституту магістратури, аспірантури та докторантури, відповідно до наказу № 216 від 10 травня 2012 року.

КОНТАКТИ:

Вул. Пирогова, 9, центральний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова, ауд. 129.
тел. (044) 235-45-58

ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ВИКЛАДАЮТЬСЯ ВІД КАФЕДРИ:

1. Основи наукових досліджень.
2. Методологія наукового дослідження.
3. Філософія та медологія управління.
4. Методологія та організація наукових досліджень.

ПРАЦІВНИКИ КАФЕДРИ:

ОПК

Кивлюк Ольга Петрівна

Посада:

Завідувач кафедри методології науки та міжнародної освіти

Науковий ступінь та вчене звання:

доктор філософських наук (09.00.10 – філософія освіти), старший науковий співробітник

Захист дисертацій:

У 2013 р. захистила дисертаційне дослідження за темою «Становлення інформаційної педагогіки в умовах глобалізації: філософський аналіз»

Наукова та педагогічна діяльність:

Викладає на кафедрі інформаційних систем і технологій, кафедрі освіти дорослих, рецензує підручники та збірники наукових праць.

Дисципліни, які викладає:

Методологія наукових досліджень, Основи наукових досліджень, Теорія і методика формування елементарних математичних уявлень, Нові інформаційні технології Інформатика, Методика викладання інформатики, Інформаційно-комунікаційні технології, Комп’ютерні мережі та інтернет.

Коло наукових інтересів:

Інформаційна педагогіка як засіб реалізації безперервної освіти; соціокультурний вимір наукового пізнання: етичні проблеми науки; комп’ютерні технології та ІКТ в роботі з дітьми.

Автор понад 60 науково-методичних праць

Бех Юля

Бех Юлія Володимирівна

Посада:

професор кафедри методології науки та міжнародної освіти

Науковий ступінь та вчене звання:

доктор філософських наук (09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії),професор

Захист дисертацій:

У 2013 р. захистила дисертаційне дослідження за темою «Філософські  засади загальної теорії управління»

Наукова та педагогічна діяльність:

Викладає на кафедрі управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Інституту управління та економіки освіти, керує підготовкою кандидатських дисертацій.

Відповідальний секретар фахового журналу наукових праць з філософії, політології, соціології “Нова парадигма”

Стажування:

2010-2011 навч. р. викладала в університеті м. Цанчжоу (Китайська народна республіка).

2011-2012 навч. р. стажування за індивідуальною програмою “Підготовка магістрів за спеціальністю “Управління інтеллектуальним капіталом”” у Лодзинському Технічному Університеті м. Лодзь (Польща).

Дисципліни, які викладає:

Філософія та методологія управління, Методологія та організація наукових досліджень, Проектування організацій, Загальна теорія управління

Коло наукових інтересів:

Саморозгортання соціального світу, загальна теорія управління, управління соціальними системами, управління знаннями

Автор більш ніж 50 публікацій та монографій

Халамендик Вікторія Борисівна

Посада:

Професор кафедри методології науки та міжнародної освіти

Науковий ступінь та вчене звання:

доктор філософських наук (09.00.03соціальна філософія і філософія історії), професор

Захист дисертацій:

У 2007 р. захистила дисертаційне дослідження за темою «Інфраструктура соціальної роботи: філософсько-методологічний аналіз»

Наукова та педагогічна діяльність:

Викладає на кафедрі методології науки та міжнародної освіти, відповідальний секретар наукового вісника «Гілея», керівник навчально-дослідницького центру «Вальдорфська педагогіка».

Дисципліни, які викладає:

Методологія наукових досліджень, Міжнародні освітні програми.

Коло наукових інтересів:

Сучасна філософія, антропософія, вальдорфська педагогіка.

Основні публікації:

Автор понад 90 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Server Time: 2017-09-26 00:05:34
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115743