Кафедра методології науки і міжнародної освіти

Кафедра методології науки та міжнародної освіти була створена у 2012 році. Входить до внутрішньої структури факультету магістратури, аспірантури та докторантури, відповідно до наказу № 216 від 10 травня 2012 року.

КОНТАКТИ:

Вул. Пирогова, 9, центральний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова, ауд. 129.
тел. (044) 235-45-58

ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ВИКЛАДАЮТЬСЯ ВІД КАФЕДРИ:

1. Основи наукових досліджень.
2. Методологія наукового дослідження.
3. Філософія та медологія управління.
4. Методологія та організація наукових досліджень.

ПРАЦІВНИКИ КАФЕДРИ:

ОПК

Кивлюк Ольга Петрівна

Посада:

Завідувач кафедри методології науки та міжнародної освіти

доктор філософських наук (09.00.10 – філософія освіти), професор

Захист дисертацій:

У 2013 р. захистила дисертаційне дослідження за темою «Становлення інформаційної педагогіки в умовах глобалізації: філософський аналіз»

Наукова та педагогічна діяльність:

Викладає на кафедрі інформаційних систем і технологій, кафедрі освіти дорослих, рецензує підручники та збірники наукових праць.

Дисципліни, які викладає:

Методологія наукових досліджень, Основи наукових досліджень, Теорія і методика формування елементарних математичних уявлень, Нові інформаційні технології Інформатика, Методика викладання інформатики, Інформаційно-комунікаційні технології, Комп’ютерні мережі та інтернет.

Коло наукових інтересів:

Інформаційна педагогіка як засіб реалізації безперервної освіти; соціокультурний вимір наукового пізнання: етичні проблеми науки; комп’ютерні технології та ІКТ в роботі з дітьми.

Основні публікації:

Автор понад 60 науково-методичних праць

07d9fe91-0f9c-4fec-907f-4562d33e14d9

Москаєва Ольга Олександрівна

Посада:

Заступник завідувача кафедри, викладач кафедри методології науки та міжнародної освіти

Навчання в аспірантурі

Листопад, 2017

Тема: «М’який» менеджмент в контексті управлінських стратегій сучасності (соціально-філософський аналіз).

НМК «Філософія управління»

Дисципліни, які викладає:

Методологія наукових досліджень, Міжнародні освітні стандарти якості та сертифікації освіти, Менеджмент

Коло наукових інтересів:

«soft»power, «soft»management, соціальна філософія, філософія управління, філософія менеджменту

Основніпублікації:

1.Москаєва О. О. Принципи м’якого управління в міжнародному освітянському просторі / О.О. Гордієнко // Філософія і політологія в контексті сучасної культури. – 2016. – № 5(14). – С. 4-14.

2. Москаєва О. О. Становлення «м’якого» менеджменту в контексті управлінських стратегій сучасності / О. О. Гордієнко // VERSUS. – 2017. – № 1 (9). – Мелітополь: Вид-во Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. - С. 15-20.

3. Москаєва О. О. «М’який» менеджмент в дискурсі постмодерну / О. О. Гордієнко // Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць / Гол. ред. В. М. Вашкевич. – К.: «Видавництво «Гілея», 2014. – Вип. 121 (6). – С. 98-102.

4. Москаєва О. О. «М’який» менеджмент: концептуалізація сучасністю / О. О. Гордієнко // Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць / Гол. ред. В. М. Вашкевич. – К.: «Видавництво «Гілея», 2016. – Вип. 122 (7). – С. 196-199.

Халамендик Вікторія Борисівна

Посада:

Професор кафедри методології науки та міжнародної освіти

Науковий ступінь та вчене звання:

доктор філософських наук (09.00.03соціальна філософія і філософія історії), професор

Захист дисертацій:

У 2007 р. захистила дисертаційне дослідження за темою «Інфраструктура соціальної роботи: філософсько-методологічний аналіз»

Наукова та педагогічна діяльність:

Викладає на кафедрі методології науки та міжнародної освіти, відповідальний секретар наукового вісника «Гілея», керівник навчально-дослідницького центру «Вальдорфська педагогіка».

Дисципліни, які викладає:

Методологія наукових досліджень, Міжнародні освітні програми.

Коло наукових інтересів:

Сучасна філософія, антропософія, вальдорфська педагогіка.

Основні публікації:

Автор понад 90 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Server Time: 2018-05-21 04:33:02
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115743